Круглий стіл: «Шляхи подолання кризи неповернення банківських кредитів»

8 грудня 2017 року представники юридичного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича д.ю.н., професор кафедри приватного права Андрій Бутирський та к.ю.н., асистент кафедри правосуддя Ірина Бутирська взяли участь у круглому столі на тему: «Шляхи подолання кризи неповернення банківських кредитів», що проводився кафедрою загальноправових дисциплін Інституту управління і права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Київ). Андрій Бутирський до уваги учасників круглого столу представив доповідь на тему: «Проблемні питання реалізації забезпеченого майна».

Круглий стіл зібрав суддів місцевих та апеляційних господарських судів, Вищого господарського суду України, Верховного Суду, науковців, арбітражних керуючих, адвокатів, працівників банків та інших спеціалістів у галузі банкрутства.