До Всеукраїнського тижня права: інформаційна година у Чернівецькій установі виконання покарань № 33

З нагоди відзначення Всеукраїнського тижня права доцент кафедри філософії та теорії права Олександр Максимюк разом зі студентами 16 та 107 груп провели інформаційну годину у Чернівецькій установі виконання покарань № 33. Студенти познайомилися з умовами перебування ув’язнених в даній установі, відвідали церкву св. Анастасії Узоришительниці, побували в медичній частині, бібліотеці, кімнатах для тривалих побачень та психоемоційного розвантаження, камері для матері з дитиною, а також отримали інформацію про внутрішній розпорядок режимного закладу та обговорили складні питання забезпечення прав та свобод людини, яка перебуває у конфлікті з законом.

Студенти вдячні керівництву Чернівецької установи виконання покарань № 33, а також Лазенку Миколі Олексійовичу за проведене заняття та за цікаві відповіді на численні питання студентів.