До Всеукраїнського тижня права: Квест з прав людини

Юридичний факультет ЧНУ долучився до святкування Міжнародного дня прав людини. На факультеті відбувся студентський квест з прав людини. На старті команди-учасники отримували карту завдань, які послідовно вирішували на кожному окремому етапі змагання. На фініші переможців чекали призи, пов’язані з правом на житло, свободою пересування та правом на вільний розвиток особистості.

На жаль, не всі учасники квесту справились з завданнями та пройшли загаданий маршрут. Сподіваємось, студенти зробили потрібні висновки та підсилять свої знання з прав людини.

Призове місце розділили відразу дві команди: представники 106 групи першого курсу та 310 групи третього курсу скороченої форми навчання. Щиро вітаємо переможців!

Дякуємо усім кафедрам за допомогу в організації квесту!