До Всеукраїнського тижня права: змагання «Я знаю права людини, – а ти?»

6 грудня з нагоди Всеукраїнського тижня права на нашому факультеті було проведено змагання між студентами з навчальної дисципліни «Права людини» під назвою «Я знаю права людини, – а ти?». Ініціювала та організувала тематичні змагання доцент кафедри філософії та теорії права Оксана Бунчук.

Учасниками змагань стали представники першого курсу – студенти 101 та 106 груп. Змагальна форма завдань була спрямована на демонстрацію студентами знань, вмінь та навичок з курсу «Права людини».

Учасники змагання поетапно виконували різноманітні завдання, проявляючи повною мірою свою талановитість, креативність, логіку та знання.

Гідна уваги атмосфера змагання, яка ґрунтувалась на толерантних взаєминах, дружній підтримці та взаєморозумінні не тільки між студентами однієї групи, але і між учасниками команд-суперників.

У фіналі, внаслідок запеклої, цікавої та веселої «боротьби», перемогу отримали студенти 101 групи. Студенти першого курсу довели, що вони дійсно знають права людини!