Відбувся третій етап тренінгів Школи ораторського мистецтва

Третій, і завершальний етап тренінгів Школи ораторського мистецтва, відбувся 3 грудня на юридичному факультеті і зібрав широке коло учасників.

Перша лекція від Олени Лусте проходила на тему, як працювати з аудиторією. Далі учасників чекав тренінг-практикум від Тараса Прокопа про «Утримання уваги публіки за допомогою промови». Третій тренінг, який проводив Артур Кадельник, був присвячений роботі над собою, а саме виробленню харизми.

На завершення лекційної частини тренінгів учасники мали нагоду попрактикуватися і виступити перед аудиторією, щоб зацікавити її, а потім публіка давала коментарі з власних вражень, як слухачів.

Завершилась Школа підбиттям підсумків і нарогодженням учасників та організаторів. На згадку про ШОМ учасники також отримали методичні матеріали з короткою інформацією по тренінгах.

Дякую усім, хто долучився до організації, зокрема Управлінню молоді і спорту Чернівецької ОДА та Чернівецькому осередку Федерації дебатів України. Особливу подяку висловлюємо юридичному факультету ЧНУ за сприяння в організації Школи ораторського мистецтва!