Студентка юридичного факультету ЧНУ пройшла відбір на стажування у одній з провідних юридичних фірм країни

Студентка 4 курсу, Редутова Людмила наразі проходить піврічне дистанційне стажування у Юридичній фірмі AEQUO, яка входить в топ-10 кращих юридичних фірм країни. Людмилі вдалося пройти 3 етапи відбору, після яких з понад 180 бажаючих було обрано 12 найкращих студентів, які отримали шанс пройти стажування у новому зручному та інноваційному форматі.

13 листопада 2017 року розпочала роботу унікальна аутсорсингова платформа – AEQUO Friends, та відбулася зустріч з першими учасниками проекту – AEQUO Friends Welcome Day.

В рамках заходу 12 студентів, які успішно пройшли набір на першу хвилю стажування, отримали доступ до онлайн-системи AEQUO Friends, познайомилися з менторами, дізналися про наступні кроки та перші завдання, отримали відповіді на свої запитання, а також взяли участь у бесіді на актуальну тему «Інсайти конкурсу до Верховного Суду України» зі спеціальним гостем –Андрієм Георгійовичем Козловим, Членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

З липня по вересень 2017 року було отримано понад 180 заявок від студентів 30 провідних університетів України, які проживають не лише в Україні, а й за кордоном (у Німеччині, Італії, Литві). Протягом вересня-жовтня студенти брали участь у наступному етапі відбору – «кава з ментором». Після завершення першої хвилі набору стажерів, планується проводити наступні хвилі наборів.

В ході стажування студенти взаємодіють з менторами за допомогою платформи, отримуючи завдання і зворотний зв’язок онлайн. При цьому, студент може обирати завдання за видами робіт і практиками, що допоможе зробити правильний вибір при плануванні подальшої кар’єри в юриспруденції, отримувати досвід роботи над знаковими проектами і стати членом спільноти AEQUO Friends. Така форма співпраці залишає студентам можливість продовжувати навчання в комфортному режимі й самим організовувати своє стажування максимально ефективно.

Студенти можуть обирати завдання з таких практик: антимонопольне право, банківське та фінансове право, взаємодія з державними органами(GR), інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, міжнародна торгівля, оподаткування та митне право, нерухомість та будівництво, вирішення спорів, реструктуризація та банкрутство, ринки капіталу, злиття та поглинання а також праця та зайнятість.

«Ми раді, що онлайн стажування викликало такий непідробний інтерес. Приємно бачити серед AEQUO Friends студентів з різних регіонів України. Переконані, що інноваційний формат стажування допоможе студентам юридичних факультетів ефективно управляти своїм часом, поєднуючи навчання з онлайн стажуванням, а також обирати практику, яка найбільше для них підходить при плануванні подальшої кар’єри в юриспруденції», – коментує Анна Бабич, партнер, AEQUO.