До Всеукраїнського тижня права: семінар-практикум з питань забезпечення права особи на судовихй захист

29 листопада 2017 року в рамках заходів до Всеукраїнського тижня права та загальноєвропейського ELSA-day студенти юридичного факультету Чернівецького осередку Європейської асоціації студентів права ELSA-Chernivtsi організували семінар-практикум з питань забезпечення права особи на судовихй захист.

Захід об’єднав студентів різних курсів і питання до спікера були різноплановими.

Студентка 1 курсу Яна Співак:

Наша группа мала чудову можливість зустрітися та поспілкуватися із заступником директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Жанною Патєхіною. Вона детально розповіла про специфіку роботи їхнього центру та вимоги до працівників, відповіла на запитання студентів.

Також ми ознайомилисязі структурою центру, видами допомоги, порядком звернення та порядком надання вторинної правової допомоги. Кожен з присутніх зміг дізнатися для себе щось нове та цікаве”.

Дякуємо цікавому та відкритому спікеру – Жанні Патєхіній – за невимушене спілкування та змістовні відповіді.

Дякуємо за сприяння в організації заходу – асистенту кафедри публічного права Лідії Нестеренко.