Меморандум про взаєморозуміння між юридичним факультетом та Левітт Інститутом Міжнародного розвитку

29 листопада 2017 року був підписаний меморандум про взаєморозуміння між юридичним факультетом та Левітт Інститутом Міжнародного розвитку, громадською некомерційною благодійною корпорацією штату Юта, яка забезпечує правову реформу і освітні програми по всьому світу.

На зустрічі з деканом Петром Пацурківським Левітт Інститут Міжнародного розвитку представляв Святослав Ткачук – старший директор в Східній Європі (випускник юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича 2010 року).

Юридичний факультет уже розпочав співпрацю з Левітт Інститутом в рамках організації курсу для студентів «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства». Водночас, на зустрічі завідувач кафедри публічного права Руслана Гаврилюк, завідувач кафедри кримінального права та криміналістики Галина Жаровська, завідувач кафедри правосуддя Оксана Щербанюк, завідувач юридичної клініки Ірина Романюк, заступник декана з навчально-виховної роботи Вікторія Васильчук мали нагоду обговорити подальшу спільну роботу юридичного факультету та Левітт Інституту та запропонувати актуальні та перспективні напрями майбутньої співпраці.