Зустріч команди юридичної клініки ЮФ ЧНУ з представниками Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Сьогодні, 28 березня 2017 року на базі юридичної клініки юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулася зустріч з директором Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Мінтенком С.Г. та начальником відділу правової інформації та консультацій Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Семенюк Л.Г.

Під час зустрічі учасники заходу обговорили проблемні питання щодо особливостей роботи з клієнтами у ході надання безоплатної правової допомоги. Під час обговорення Семенюк Л.Г. сформувала типовий портрет клієнта та визначила критерії, яким повинен відповідати консультант при наданні правової допомоги.

Учасники зустрічі обговори питання посилення співпраці Центру та Юридичної клініки в системі надання безоплатної правової допомоги, організації практичного навчання для студентів-консультантів та проведення правопросвітницьких заходів з посилення правової спроможності.

Команда юридичної клініки щиро дякує спікерам та гостям заходу за корисно та цікаво проведений час!