Прес-конференція представників територіального управління юстиції у Чернівецькій області

24 листопада 2017 р. студенти Юридичної клініки юридичного факультету разом з асистентами кафедри публічного права Лідією Нестеренко та Мариною Федорчук долучилися до прес-конференції представників територіального управління юстиції у Чернівецькій області. Захід відбувся в рамках реалізації проекту Міністерства юстиції України “Я МАЮ ПРАВО!”. В.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Малий О.В. розповів про зміни в чинному законодавстві України щодо сплати аліментів та реалізацію проекту Міністерства юстиції України “Чужих дітей не буває”. Керівники управлінь (Бабина М.А., Гринюк І.В. та Мінтенко Ю.Т.) прозвітували про діяльність очолюваних ними структур. Звернули увагу студентів та представників преси на нещодавно прийнятий Законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування». Документ запроваджує низку новел, які позбавлять бізнес від такого ганебного явища, як «маски-шоу».

Повідомили, що Вижниця стане третім містом у Чернівецькій області, де можна буде одружитись за добу, розповіли про перспективи роботи державним чи приватним виконавцем та про можливості студентам пройти стажування на базі територіального управління юстиції у Чернівецькій області.