Запали свічку пам’яті

24 листопада в університетській церкві Трьох Святителів відбулася заупокійна літургія у знак пам’яті про голодомор 1932-1933 рр. і політичних репресій в Україні. Студенти юридичного факультету разом з усією великою університетською родиною прийшли вшанувати память замордованих голодом українців. Напевне, не знайдеться жодної родини сьогодні, яка б не втратила в ті жахливі роки своїх рідних та близьких. Скількох видатних дічів, музикантів, поетів, художників, вчених, лікарів, педагогів втратила українська нація в ті страшні роки.

Запалені сьогодні свічі – це  земні вогники світлих поминань про тих, хто назавжди відійшов у  Вічність…

Завтра, 25.11.2017 відбудеться всеукраїнська акція “Запали свічку пам’яті”. Долучіться до неї, адже це наша спільна історія, без якої наше спільне майбутнє не мислиме.