Студенти юридичного факультету взяли участь у презентації Волонтерів ООН

22 листопада студенти 104 групи взяли участь у презентації об’єднання «UN Volunteers» (Волонтерів ООН), що відбулася у Блакитній залі Резиденції.

Координатор Програми Волонтери ООН в Україні Зузана Заланова розповіла присутнім про особливості та переваги волонтерської діяльності: «Люди в усьому світі займаються волонтерством. Така діяльність надає безліч переваг: можливість допомагати іншим, розвивати власні навички та отримати цінний досвід. Все це – неабиякий внесок в особистий розвиток та важливе доповнення до резюме. До речі, при працевлаштуванні волонтерський досвід надає багато переваг. А після роботи в міжнародних волонтерських організаціях є шанс працювати і в структурі ООН. Програма волонтерів ООН в Україні прагне бути «джерелом натхнення для дій», щоб допомогти в створенні більш сприятливих умов для волонтерства».

Світлана Біла (староста 104 групи): “Цей захід мав на меті зацікавити студентів брати участь у волонтерських заходах, пояснити суть діяльності добровольців, а також розкрити найбільші переваги волонтерства.

Кожен з присутніх мав змогу за допомогою тесту визначити індивідуальний напрям в добровольчій сфері. Позитивним моментом, в кінці заходу, стало нагородження найактивніших учасників призами, що ще більше заохотило їх до роботи в цьому напрямку”.