Конкурс на подання заявок в Університет “Ангел Кънчева” у місті Русе (Болгарія)

Відкрито конкурс на подання заявок у рамках програми ERASMUS+ в Університет “Ангел Кънчева” у місті Русе (Болгарія)

У рамках проекту участь у конкурсі можуть взяти студенти та викладачі юридичного факультету.

Кількість місць та тривалість обміну:

•  1 стипендія для студентів 2-го, 3-го, магістрів та аспірантів (тривалість обміну – 5 місяців);
  •  1 стипендія для викладачів (Teaching Staff) (тривалість обміну – 5 днів);

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

• бути студентом або викладачем юридичного факультету;
  • володіти англійською мовою не нижче рівня В1 (для студентів) та B2 (для викладачів);
  • мати високі академічні показники.

Необхідні документи для студентів (всі документи подаються АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ):

• CV (Europass);
  • копія першої сторінки закордонного паспорта;
  • мотиваційний лист (максимальний обсяг ˗ 1 стор. у форматі А4);
  • Аплікаційна форма (Application Form)
  • Заява про попередню участь/ неучасть в програмах в рамках Erasmus+ (Declaration for previous participation)
  • *план навчання (Learning Agreement for Studies);
  • ** сертифікат про підтвердження володіння англійською мовою (не нижче В1) перевага надається офіційним мовним сертифікатам із відповідним рівнем володіння англійською мовою (TOEFL, IELTS тощо);
  • довідка з деканату про статус студента ЧНУ та її переклад, завірений у відділі міжнародних зв’язків;
  • виписка з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), яку необхідно перекласти самостійно англійською мовою і також завірити у відділі міжнародних зв’язків.

*у плані навчання необхідно набрати максимум 30 кредитів

**Для отримання сертифікату з англійської мови  Вам необхідно звернутися у відділ міжнародних зв’язків за електронною адресою interof@chnu.edu.ua з метою реєстрації на тест. У листі необхідно вказати ім’я, прізвище, факультет та номер мобільного телефону. Дату та місце проведення тесту буде повідомлено. Звертатися просимо тільки тих, хто володіє англійською мовою вище середнього рівня.

Перелік предметів для студентів програми Erasmus+ можна знайти за посиланням:

Необхідні документи для викладачів:

• CV (Europass) ;
  • копія першої сторінки закордонного паспорта;
  • мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 стор.у форматі А4);
  • *сертифікат про підтвердження володіння англійською чи російською мовою (не нижче рівня В2), перевага надається офіційним мовним сертифікатом із відповідним рівнем володіння однією з цих мов;
  • довідка з місця роботи та її переклад англійською мовою, завірений у відділі міжнародних зв’язків;

Документи надсилаються до 29 листопада 2017 року (до 15:00) у сканованому варіанті одним файлом у форматі PDF (розмір файлу не повинен перевищувати 15 мб) електронною поштою на адресу відділу міжнародних зв’язків (interof@chnu.edu.ua).   Тема листа повинна бути вказана англійською мовою: ERASMUS_PLUS_UNIVERSITY OF RUSE _ПРІЗВИЩЕ_ІМ’Я_ФАКУЛЬТЕТ.

Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду.

NB! Усіх зацікавлених просимо не зволікати з поданням документів.

У разі виникнення запитань звертайтеся за електронною адресою interof@chnu.edu.ua з поміткою ERASMUS+ SUCEAVA.   У листі вкажіть, будь ласка, Ваше ім’я, факультет, курс та спеціальність і сформулюйте питання, яке Вас цікавить.

Графік консультацій у ВМЗ: Понеділок (15.00 – 16.30) Четвер (15.00 – 16.30)