Школа ораторського мистецтва

19 листопада відбувся перший день Школи ораторського мистецтва, зініційованої дебат-клубом юридичного факультету за підтримки управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації та Чернівецького осередку ГО «Федерація Дебатів України».

Слухачі Школи зустрілися з першими лекторами, випробували себе у виконанні завдань, обговорили заплановані теми.

Тренерами першого дня були:

Валентина Кузіна-Рудан, психолог, психотерапевт (тематика “Управління емоціцями та почуттями під час виступу”)

Надія Луник, тренер-аналітик та менеджер проектів Центру громадських активностей “Синергія” (тематика “Улюбленець чи невдаха, як знайти свою аудиторію”)

Ярослав Адамчук , професійний екскурсовод м. Чернівці, громадський діяч (тематика “Жестикуляція як ключ до уваги чи хронічна проблема”)

Наступні заняття Школи ораторського мистецтва заплановані на 26 листопада та 3 грудня (аудиторія 218, 2 корпус ЧНУ).

Сторінка Школи ораторського мистецтва у Facebook