Двоє випускників юридичного факультету призначені суддями Верховного суду України

Двоє випускників Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – В’ячеслав Хохуляк та Ян Берназюк – призначені суддями Касаційного адміністративного суду у складі Верховного суду України. Відповідний указ президент Петро Порошенко підписав 10 листопада 2017 року.

Берназюк Ян Олександрович.

Народився 16 січня 1979 року в селі Вашківці Сокирянського району Чернівецької області. У 2001 році закінчив юридичний факультет ЧНУ імені Федьковича; кандидат юридичних наук. З 2001 по 2004 роки працював провідним спеціалістом одного з департаментів “Укрспецімпексбанку”. З 2004 по 2006 роки – заступник начальника відділу в юридичному управлінні Головного управління Нацбанку України.

У 2006 році працював у міністерстві економіки України, а згодом – у Секретаріаті Президента. Був помічником народних депутатів Руслана Князевича і Арсенія Яценюка. Дружина Інна Берназюк працювала в Національному банку України, а зараз працює в Національному агенстві з питань запобігання корупції.

Хохуляк В’ячеслав Віссаріонович

Народився 17 вересня 1978 року в селі Ленківці Кельменецького району Чернівецької області. Після закінчення школи, у 1995 р. вступив на юридичний факультет Чернівецького державного університету ім. Ю.Федьковича, який закінчив достроково у 1999 р. з відзнакою.

1999 р. зарахований на посаду викладача-стажиста кафедри конституційного, адміністративного і фінансового права юридичного факультету Чернівецького державного університету ім. Ю. Федьковича. У 2000 р. переведений на посаду асистента, у 2003 р. – на посаду доцента цієї кафедри.

2 липня 2003 року захистив кандидатську дисертацію зі спеціальності: 12.00.07 – теорія управління; адміністративне право і процес; фінансове право на тему: “Правове регулювання земельного податку в Україні”. З 2004 р. по 2006 р. працював на посаді заступника декана юридичного факультету з наукової роботи у Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича. З 2008 р. – адвокат; до 2012 року – член Асоціації адвокатів Чернівецької області.

У червні 2014 року призначений помічником-консультантом народного депутата Федорука М.Т. на час виконання його депутатських повноважень. У жовтні 2014 року призначений помічником міністра юстиції України. Доктор юридичних наук, доцент, автор понад 80 наукових праць з проблем фінансового права.

До 10 листопада 2017 року перебував на посаді начальника Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області.