Книги в подарунок Центру німецького права

27 жовтня 2017 р. у рамках Міжнародної наукової конференції «Сучасні виклики та актуальні проблеми судової реформи в Україні» до новоствореного Центру німецького права при юридичному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича завітала німецько-австрійська делегація у складі:

• Корнелії Вельк – доктора права, судді Земельного суду м. Гамбург, референта Міністерства юстиції Німеччини з питань захисту прав споживачів, відділ ІV C 1 права людини (м. Гамбург, Німеччина);
  • Райнера Ведде – доктора права, професора Бізнесшколи м. Вісбаден (м. Вісбаден, Німеччина);
  • Райнера Бірке – доктора права, адвоката (м. Дюссельдорф, Німеччина);
  • Андерса Леопольда –  доктора права, судді соціального суду м. Гамбурга (м. Гамбург, Німеччина);
  • Бернда Візера – доктора права, професора, директора Інституту публічного права та політології, заступника дeкана юридичного факультету Грацького університету імені Карла і Франца (м. Грац, Австрія).

Іноземні гості були приємно вражені Центром німецького права та виявили бажання надалі співпрацювати з юридичним факультетом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Представники делегації подарували Центру німецького права підручники з права Німеччини, побажали Центру успіхів та виразили сподівання на майбутню плідну співпрацю.