Аспірант Віталій Яремчук узяв участь у програмі від Erasmus + у Відні

Аспірант кафедри Європейського права та порівняльного правознавства юридичного факультету впродовж 14–21 жовтня брав участь у тренінгу «Using Media as a tool for Gender equality promotion», який відбувся у Відні (Австрія). Проект здійснювався за фінансової підтримки Erasmus +. Учасниками стали представники різних країн: Австрії, Вірменії, Грузії, Нідерландів, Шотландії та України.

– Мали достатньо інтенсивну програму, а саме: зустрічі та тренінги з експертами в галузі прав людини, юристами; аналізували національні та міжнародні друковані та електронні видання щодо дотримання принципів гендерної рівності. Тема не нова для мене. Минулого року з проектом щодо дотримання гендерної рівності в українському законодавстві в складі команди юридичного факультету ЧНУ здобув 3 місце на змаганнях в Дніпрі. Найцінніше для мене на таких проектах – це спілкування з учасниками з різних країн, оскільки можна руйнувати стереотипи та дізнаватися, чим насправді живуть країни.