Юристи відзначили 142-річницю Чернівецького національного університету

5 жовтня викладачі та студенти юридичного факультету взяли участь у відзначенні 142 річниці з дня заснування Чернівецького університету.

Історія університету невіддільна від життєпису юридичного факультету, який примножував його славу впродовж австрійського та румунського періодів і, ось уже 26 років, у незалежній державі прославляє ім’я нашої alma mater в Україні та світі.

На урочистостях з нагоди 142-річчя Університету були відзначені здобутки викладачів юридичного факультету.

Вдовічен Віталій Анатолійович був відзначений грамотою Чернівецької обласної державної адміністрації та грамотою Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Гураленко Наталія Анатоліївна була відзначена грамотою Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Бутирська Ірина Анатоліївна та Невестюк Сабіна Василівна – подяками Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.