Зустріч із представниками управління юстиції у Чернівецькій області

В рамках відзначення Дня юриста в Україні, 4 жовтня 2017 р., студенти юридичного факультету ЧНУ разом з викладачами кафедри публічного права Ігорем Ковбасом, Лідією Нестеренко, Іриною Романюк, Мариною Федорчук взяли участь у зустрічі з представниками Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області.

Найактуальніше на сьогодні завдання викладачів – це підготовка висококваліфікованого практичного юриста, який з університету виходить не тільки з достатніми знаннями та розумінням права, але й із набутими вміннями і навичками. Саме тому важливим є занурення студентів у практичну діяльність ще під час навчання. Можливі форми такого «занурення» обговорили під час зустрічі.

Студентам презентували роботу органів юстиції області. Розповіли про можливості використання інновацій в юридичній професії таких як ІТ технології, юридичні боти.

Обговорили можливі напрямки співпраці під час реалізації Всеукраїнського просвітницького проекту Міністерства юстиції України “Я МАЮ ПРАВО!”, метою якого є правоосвітня діяльність шляхом запровадження мобільних точок доступу до системи правової допомоги, механізмів захисту земель чи збіжжя від протиправного посягання. Зокрема, в рамках діяльності юридичної клініки юридичного факультету.