Лекції від TLI: «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства»

На юридичному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича триває курс лекцій «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства» від Левітт Інституту Міжнародного розвитку («TLI»), громадською некомерційною благодійною корпорацією штату Юта (США). В якості першого лектора виступив американський адвокат Роберт Брігхем, партнер юридичної компанії Major, Lindsey & Africa (Каліфорнія, США).

Про свої враження розповідає Ольга Кабан, студентка 4 курсу:

“Нам, студентам юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича випала чудова можливість прослухати лекції відомого американського професійного юриста  Роберта Бріґхема (Левітт Інститут Міжнародного розвитку).

На першому занятті ми охарактеризували та порівняли судову систему Сполучених Штатів Америки і України, відкрили для себе в новому світлі всі переваги прецедентного права. Також досить цікаво було окреслено роль суддів та суду присяжних у американській судовій системі.

Друге заняття допомогло нам розкрити зміст принципу верховенства права, як фундаментальної правової доктрини, у розумінні американської та української концепції права, визначити, що необхідно запровадити в Україні для всебічного розуміння та дотримання даного принципу.

Загалом, лекції Роберта Бріґхема, попри надзвичайно цікаву  теоретичну частину, були наповнені безліччю практичних завдань, спрямованих на розвиток критичного мислення майбутнього правника”.