Аспірант Віталій Яремчук узяв участь у проекті Представництва ЄС в Україні

Аспірант кафедри Європейського права та порівняльного правознавства юридичного факультету Чернівецького національного університету мені Юрія Федьковича впродовж 28–29 вересня взяв участь у Форумі випускників EU Study Days in Ukraine (Школа європейських студій в Україні), який відбувався в Києві.

Ця школа дає можливість дізнатися більше про Європейський Союз від найкращих фахівців; глибоко вивчити основні питання відносин між Україною та ЄС в усіх ключових сферах (політика, економіка, енергетика, візові питання, освіта, права людини); поспілкуватися з представниками інституцій Євросоюзу, провідними експертами та науковцями; створити мережу активних освічених молодих людей, що підтримують євроінтеграцію нашої держави.

Проект організовують із 2013 року. Мета цьогорічного Форуму – зібрати найактивніших випускників. Були лекції, тренінги та дискусії з главою Представництва ЄС в Україні Хьюгом Мінгареллі, істориком Ярославом Грицаком, виконавчим директором Європейської бізнес-асоціації Ганною Дерев’янко та іншими. Загалом це прекрасна платформа, яка згуртовує активну молодь України. За словами організаторів, проект триватиме ще близько 2 років, тому закликаю наших студентів та випускників обов’язково надсилати свої заявки для участі, – зазначив Віталій Яремчук.