Адвокатське об’єднання запрошує на стажування

Оголошується конкурс на стажування в адвокатському об’єднанні (м. Чернівці) для студентів 3, 4 та 5 курсів юридичного факультету ЧНУ.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати заявку та мотиваційний лист на електронну пошту v.vasylchuk@chnu.edu.ua.

Заявка повинна містити таку інформацію:

• Ім’я та ПРІЗВИЩЕ;
  • дата народження;
  • курс навчання, № групи;
  • місце проживання;
  • контактний телефон;
  • контактна електронна адреса.

Мотиваційний лист – 1 арк.

Заявки приймаються до Дня юриста включно.

За результатами розгляду заявок та мотиваційних листів студенти будуть запрошені на співбесіду з керівником адвокатського об’єднання.

Про місце і час співбесіди кандидати на стажування будуть повідомлені електронною поштою.

За результатами співбесіди два студенти будуть запрошені на стажування до адвокатського об’єднання.

Тривалість і час стажування визначається адвокатським об’єднанням індивідуально для кожного стажера з погодженням з адміністрацією факультету.

Стажування відбуватиметься у позанавчальний час.