Марія Порушник стала переможцем відбору на навчання в Щецинському університеті в рамках програми студентських обмінів Erasmus+

Студентка 5 курсу спеціальності «Міжнародне право» юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Марія Порушник успішно пройшла відбірковий конкурс у рамках програми міжнародного обміну студентів Erasmus+ та отримала можливість навчатися протягом 5 місяців на юридичному факультеті Щецинського університету м. Щецин, Польща.

Під час проходження конкурсу Марія Порушник продемонструвала відмінне володіння англійською мовою, що було підтверджено відповідним мовним сертифікатом. Знання мови поєднується із високими результатами навчання Марії на юридичному факультеті, що в підсумку і дозволило їй отримати перемогу у конкурсному відборі та стати учасником процесу фахової підготовки юристів у Польщі, на базі Щецинського університету в м. Щецин в рамках грантової програми ЄС Erasmus+. Вітаємо Марію Порушник та бажаємо гідно представити наш факультет під час навчання у польському виші.