Відбір студентів на стажування в Німеччині

Оголошується відбір 2 студентів юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича на стажування в адвокатській конторі «Міхель Вурхіо» (м. Берлін, ФРН) в період 18/09/2017-18/10/2017.

Заявки від кандидатів подаються на електронну пошту ZDR@chnu.edu.ua німецькою або англійською мовами до 9.00 08/09/2017 та повинні містити таку інформацію:

• Ім’я та ПРІЗВИЩЕ;
  • дата і місце народження;
  • курс навчання, № групи;
  • місце проживання;
  • контактний телефон;
  • контактна електронна адреса.

Співбесіда для відбору буде проведена 08-09/09/2017. Місце і час співбесіди будуть повідомлені кандидату по телефону та електронною поштою. Для проходження співбесіди кандидат повинен при собі мати:

– мотиваційний лист (DE/EN на 1 арк.);
– CV (DE/EN);
– копію паспорта громадянина України для виїзду за кордон;
– документ, що підтверджує результати академічної успішності.

Час стажування буде зарахований до часу навчання.

Витрати з проїзду за маршрутом «Чернівці-Берлін-Чернівці», проживання у м. Берлін, харчування, проїзд у Берліні за маршрутом «місце проживання-місце стажування-місце проживання» будуть покриті німецькою стороною.

Кандидат на стажування повинен:

• бути студентом 4 курсу денної форми навчання бакалаврату або 1 чи 2 року навчання денної форми магістратури;
  • володіти на високому рівні німецькою або англійською мовами;
  • мати паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
  • бути готовим у разі проходження відбору виїхати після 15/09/2017 до ФРН.

Координатор програми стажування: д.ю.н. Сергій Нежурбіда