Випускники юридичного факультету ЧНУ серед переможців конкурсу на зайняття вакантних посад суддів Верховного суду України

27 липня 2017 року Вища кваліфікаційна комісія суддів України під час пленарного засідання затвердила рейтинг 320 кандидатів на посади суддів Верховного Суду. 120 осіб стали переможцями конкурсу, серед них – судді, адвокати, науковці та фахівці із сукупним стажем.

Конкурc розпочався 7 листопада 2016 року. Зареєструвалися для участі у конкурсі 1436 особи, 846 осіб подали документи на участь, з яких до конкурсу було допущено 653, з них 625 – до проходження кваліфікаційного оцінювання.

Під час оцінювання учасники конкурсу склали професійні та психологічні тести, пройшли перевірки Національного антикорупційного бюро України та Національного агентства з питань запобігання корупції, Громадської ради доброчесності тощо.

Приємно відзначити, що в числі переможців двоє випускників юридичного факультету Чернівецького національного університету – В’ячеслав Хохуляк та Ян Берназюк, які перемогли в конкурсі і стануть суддями Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду України. З повним підсумковим рейтингом можна ознайомитись за цим посиланням.

З гордістю вітаємо наших випускників та бажаємо гідно і з честю вершити правосуддя в Україні!