Стажування студентів юридичного факультету в Німеччині

20 липня 2017 року в Чернівецькому національному університеті підписаний Протокол про наміри між Чернівецьким університетом та адвокатською конторою «Міхель Вурхіо» (м. Берлін). Предметом протоколу стала організація у найближчий час стажування студентів юридичного факультету Чернівецького університету в адвокатські конторі «Міхель Вурхіо». Представник адвокатської контори Вольфганг Борк запевнив керівництво Чернівецького університету та юридичного факультету у доброзичливості намірів німецької сторони та готовності до подальшої тривалої співпраці. За ініціативи німецької та української сторін координатором з боку Чернівецького університету для реалізації стажування студентів за кордоном призначений д.ю.н. Сергій Нежурбіда.