Представники юридичного факультету ЧНУ взяли участь у програмі ЄС

З 26 червня до 3 липня на базі Інституту бізнес-освіти Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана відбулася літня школа «Association with the EU: what does it mean for You» від проекту ЄС «Association4U».

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича представляли лаборант кафедри європейського права та порівняльного правознавства Віталій Яремчук та студентка ІІІ курсу юридичного факультету Інга Косован.

Літня школа – це інтенсивний навчальний курс, який був переважно присвячений питанню імплементації Україною та іншими країнами Східного партнерства Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Програма включала:

• лекції українських і зарубіжних викладачів, експертів із права ЄС;
  • практичні заняття: дискусії, ділові ігри, ситуаційні вправи, кейси;
  • інформаційно-освітні візити до Представництва ЄС в Україні та Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції;
  • майстер-класи від юристів провідних українських юридичних фірм та культурну програму.

Учасники збагатились не лише інформаційно, а й отримали багато практичних навичок, які знадобляться їм у правничій діяльності.