Вручення дипломів спеціаліста випускникам 2017-го року

27 червня відбулося урочисте вручення дипломів спеціаліста випускникам юридичного факультету 2017 року.

Відповідно до Закону України “Про вищу освіту” у 2016 році відбувся останній прийом на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, тому сьогоднішня урочистість стала останньою нагодою привітати випускників-спеціалістів. Понад 100 дипломованих фахівців-юристів попрощалися зі своєю alma mater та розпочинають професійних шлях.

Дипломи спеціаліста вручив декан юридичного факультету Петро Пацурківський та побажав випускникам успіхів і наснаги в професії, ніколи не зупинятися на шляху фахового вдосконалення, не боятися змін, а бути їх рушійною силою, і не лише досягати професійних висот, але й завжди залишатися Людиною.

Нехай вам щастить!

Двері рідного факультету завжди гостинно відкриті для вас!