Вперше на юридичному факультеті!

Вперше на юридичному факультеті шестеро студенток ІV курсу денного відділення – Галина Кульба, Наталя Матищак, Юлія Шклярук, Олеся Чура, Габріела Іринич, Ліліана Оксентійрішенням Вченої ради факультету від 19 червня 2017 р. до результату випускного іспиту, який вони матимуть за підсумками комп’ютерного тестування, одержали право приплюсувати додаткові бали за їх успішні виступи у фінальних частинах всеукраїнських та міжнародних конкурсів фахової майстерності, що проходили під егідою МОН України, Мінюсту України, всеукраїнських фахових організацій правників та за участь у міжнародних конкурсах фахової майстерності для правників. Цим самим закладено нову прогресивну традицію заохочення студентів до оволодіння фахом правника.

Кафедра публічного права факультету стала для цих студенток справжньою Almamater, забезпечивши їх успішні виступи у престижних конкурсах. Кафедра має багаторічний досвід підготовки багатьох студентів, які слухають лекційні курси чи мають практичні заняття її викладачів, до переможної участі у найпрестижніших конкурсах правничої майстерності, що стає доброю стартовою площадкою для успішного початку професійної кар’єри.

Тільки кафедра публічного права запрошує усіх креативних студентів факультету, які уже добре знають чого вони прагнуть у житті, записатися на наступні дисципліни вільного вибору студентів:

Назва дисципліни
Викладач
Презентація дисципліни
Громадянське суспільство Нестеренко Лідія Борисівна завантажити
Природне право Боднар Сергій Богданович завантажити
Правова держава Федорчук Марина Дмитрівна завантажити
Природне право Боднар Сергій Богданович завантажити
Конституціоналізація правової системи Подорожна Тетяна Станіславівна завантажити
Право об’єднаних територіальних громад (практикум) Ковбас Ігор Васильович завантажити
Поліцейське право Волчек Інна Іванівна завантажити
Публічно-правові реєстраційні процедури (практикум) Нестеренко Лідія Борисівна завантажити
Конституційна економіка Крайній Павло Іванович завантажити
Конституційний захист прав особи Білоскурська Олена Валеріївна завантажити
Захист прав споживачів Ковбас Ігор Васильович, Худик Андрій Мирославович завантажити
Державна служба Федорчук Марина Дмитрівна завантажити
Конституційне провадження Подорожна Тетяна Станіславівна завантажити
Оподаткування фізичних осіб (правовий практикум) Бабін Ігор Іванович завантажити
Основи юридичної клінічної практики Романюк Ірина Ігорівна завантажити
Публічні послуги Ковбас Ігор Васильович завантажити
Юридична відповідальність за екологічним законодавством Козмуляк Катерина Андріївна завантажити
Юридичний менеджмент Романюк Ірина Ігорівна завантажити
Антидискримінаційне право Крайній Павло Іванович завантажити
Право на мирні зібрання (Від протесту до права) Волчек Інна Іванівна завантажити
Законодавчий процес (практикум) Войцеховський Нікола Вінцентійович завантажити
Конституційна юстиція Білоскурська Олена Валеріївна завантажити
Виборчі технології та право Худик Андрій Мирославович завантажити
Європейські стандарти самоврядних процедур Боднар Сергій Богданович завантажити
Медіація в публічному праві Костя Дмитро Вікторович завантажити
Адміністративно-сервісне право Ковбас Ігор Васильович завантажити
Децентралізація публічної влади (практикум) Худик Андрій Мирославович завантажити
Медіація у місцевому самоврядуванні Боднар Сергій Богданович завантажити
Міжнародно-правові стандарти охорони довкілля Струтинська-Струк Людмила Владиславівна завантажити
Правове регулювання екологічної безпеки в аграрній сфері Козмуляк Катерина Андріївна завантажити
“Street law” (Практичне право) Романюк Ірина Ігорівна завантажити
Адміністративна відповідальність Вдовічен Віталій Анатолійович завантажити
Медіа право Вакарюк Людмила Василівна завантажити
Екологічні права: реалізація та захист Струтинська-Струк Людмила Владиславівна завантажити
Містобудівельне право Ковбас Ігор Васильович завантажити
Нотаріат та нотаріальні процедури Романюк Ірина Ігорівна завантажити
Порівняльне адміністративне право Ковбас Ігор Васильович завантажити
Правові форми екологічного контролю Козмуляк Катерина Андріївна завантажити
Практичне податкове право Романюк Ірина Ігорівна завантажити
Судова практика вирішення земельних спорів Волчек Інна Іванівна завантажити

Постійна адреса таблиці за наступним посиланням: http://caflawdep.chnu.edu.ua/?page_id=252, а для майбутніх студентів магістратури – http://caflawdep.chnu.edu.ua/?page_id=256

Обравши вищезазначені навчальні дисципліни, які забезпечують викладачі кафедри публічного права факультету, Ви забезпечите собі на випускних іспитах з бакалаврату у наступні роки такий же чи ще більший тріумф, який забезпечили собі у нинішньому навчальному році четвертокурсниці Габріела Іринич, Ліліана Оксентій, Галина Кульба, Наталя Матищак, Юлія Шклярук, Олеся Чура.