Пейнтбол: студенти v. викладачі

1 червня студенти і викладачі юридичного факультету зустрілися у незвичному протистоянні. Двобій відбувався не в академічному просторі рідного факультету і стосувався не фахових знань, умінь і навичок, адже команди студентів і викладачів вперше змагалися у турнірі з пейнтболу.

На полі панувала дружня та, водночас, конкурентна атмосфера, відчувався адреналін небезпеки та захват перемоги. Учасники комад продемонстрували уміння працювати в команді, дружню підтримку одне одному та повагу до суперника.

Кращими снайперами турніру було визнано Олега Орловського з команди викладачів та Михайла Черкеза з команди студентів.

За підсумками змагання незначну перевагу судді віддали команді викладачів, проте впевнено можна стверджувати, що у першому змаганні з пейнтболу між викладачами і студентами юридичного факультету перемогла дружба.

Дякуємо учасникам та організаторам змагання!