Актуальна інформація OSCE Project Co-ordinator in Ukraine щодо тестової бази з блоку «Право» фахового вступного випробування на магістратуру зі спеціальності «Право» (інфографіка)

OSCE Project Co-ordinator in Ukraine радий підтримати розробку та поширити детальну інформацію щодо процесу створення та забезпечення якості тестової бази з блоку «Право».

7 червня 2017 року відбулася регіональна презентація щодо вступу на магістратуру з «Права» в 2017 році у Києві, протягом найближчих днів такі ж презентації відбудуться в Дніпрі, Харкові, Одесі та Львові. Детальніше про блок «Право» у інфографіці.

Нагадаємо, що уже другий рік поспіль вступне випробування для здобуття ступеня вищої освіти магістра за спеціальністю «Право» проходитиме з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення ЗНО. Формування бази тестових завдань та взагалі просування й реалізація ідеї вступу на магістратуру з «Права» за результатами ЗНО відбувається за активної участі адміністрації та викладачів юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Саме наш університет був одним із шести вузів, які в минулому році стали першими учасниками пілотного проекту вступу в магістратуру за спеціальністю “Право” на основі результатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Наразі пропонуємо ознайомитись з матеріалами презентації.