20-21 травня асистент кафедри філософії та теорії права Вікторія Васильчук взяла участь у тренінгу “Academic Writing: Tools for Integrity” у м. Львів.

Тренінг був організований за підтримки та сприяння:

– Regional English Language Office – RELO (US Embassy in Ukraine)
– American Councils for International Education (Strengthening Academic Integrity in Ukraine Project – SAIUP)

Workshop проводився в Українському католицькому університеті як один із циклу тренінгів, які відбулися впродовж травня у різних містах України: Києві, Харкові, Одесі та Львові. Тренінг був презентований пані Вікторією Тейлор (Victoria Taylor, PhD in Rhetorical and Communication) і мав на меті познайомити учасників з практичними аспектами англомовного академічного письма та надати інструменти для подальшого вдосконалення навичок роботи з академічними текстами. П. Вікторія Тейлор запропонувала учасникам тренінгу розглянути питання стилів академічного письма, проаналізувати структурні елементи наукових статей, обговорити проблеми цитування та плагіату.

Тренінг був організований у формі інтерактивних занять з виконанням практичних завдань, обговоренням матеріалів презентацій та роботою в групах.