Зустріч з експертами Національного антикорупційного бюро Ураїни

17 травня студенти 3 курсу юридичного факультету під керівництвом асистента кафедри правосуддя Анною Цибуляк-Кустевич взяли участь у зустрічі з експертами Національного антикорупційного бюро Ураїни.

Учасниками заходу були: заступник Директора НАБУ Анатолій Новак, спеціаліст з інституційного розвитку Проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору» ПРООН Вікторія Козаченко, начальник Відкритого Офісу НАБУ Юлія Івахніна.

На зустрічі експерти говорили про перебіг антикорупційної реформи, її досягнення, систему антикорупційних органів та, зокрема, роботу НАБУ як спеціалізованого антикорупційного правоохоронного органу. Студенти також мали нагоду переглянути «Будні НАБУ» – фотовиставку, яка ілюструє особливості роботи спецпідрозділів та оперативних служб Бюро, спеціалізоване обладнання, а також роботу детективів.

Кампанія «Студенти проти корупції» організована Національним антикорупційним бюро України спільно з Проектом «Прозорість і доброчесність публічного сектору» Програми розвитку ООН в Україні. Мета кампанії – інформаційно-просвітницька діяльність серед студентства та громадських організацій, як найбільш активних представників громадянського суспільства.