Юридичний факультет радо приймав своїх випускників

У святкові дні 26-ї річниці відродження юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Alma mater з приємністю вітала у своїх стінах випускників 1997 року випуску.

Високоповажні та професійно успішні гості пройшлися коридорами рідного факультету, розмістилися на студентських лавах, поспілкувалися з деканом факультету Петром Станіславовичем Пацурківським та улюбленими викладачами.

Приємно було почути ностальгійні спогади поважних і шанованих фахівців про студентські роки, помічати їх здивування і захоплення від тих змін, розвитку і новацій, які відбулися на факультеті впродовж 20 років.
Навзаєм юридичний факультет пишається своїми випускниками, спостерігає за їх професійним зростанням, вболіває за фахові проекти, радіє кар’єрним успіхам.
Бажаємо усім випускникам 1997 року творчої наснаги та задоволення від обраної професії!
Двері юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича завжди гостинно відчинені для вас!