Відкрито конкурс на подання заявок у рамках програми ERASMUS+ в Щецинський університет (м. Щецин, Польща)

До участі у конкурсі допускаються студенти 2-го, 3-го та 4-го курсу.

Кількість місць та тривалість обміну: 1 стипендія на 5 місяців (один семестр)

У рамках проекту участь у конкурсі можуть взяти студенти юридичного факультету

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

• бути студентом юридичного факультету;
  • володіти англійською мовою не нижче рівня B2;
  • мати високі академічні показники.

Необхідні документи (всі документи подаються АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ):

• CV (Europass);
  • копія першої сторінки закордонного паспорта;
  • мотиваційний лист (максимальний обсяг ˗ 1 стор. у форматі А4);
  • Аплікайна форма (Application Form)
  • *план навчання в Щецинському університеті (Learning Agreement for Studies);

Learning Agreement for Studies та Application Form можна знайти за посиланням: http://www.dsm.usz.edu.pl/student-mobility/96-uniwersytet-szczecinski/759-belarus-indonesia-sri-lanka-ukraine-vietnam

• ** сертифікат про підтвердження володіння англійською мовою (не нижче рівня В2), перевага надається офіційним мовним сертифікатам із відповідним рівнем володіння англійською мовою (TOEFL, IELTS тощо);
  • довідка з деканату про статус студента ЧНУ та її переклад, завірений у відділі міжнародних зв’язків;
  • виписка з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), яку необхідно перекласти самостійно англійською мовою і також завірити у відділі міжнародних зв’язків.

*у плані навчання необхідно набрати 30 кредитів!

Перелік предметів для студентів програми Erasmus+ можна знайти за посиланням:

**Для отримання сертифікату з англійської мови Вам необхідно своєчасно звернутися до Ковалюка Юрія Володимировича за електронною адресою interof@chnu.edu.ua з метою реєстрації на тест. У листі необхідно вказати ім’я, прізвище, факультет та номер мобільного телефону.

Документи надсилаються до 15 червня 2017 року (до 23:59) у сканованому варіанті одним файлом у форматі PDF (розмір файлу не повинен перевищувати 15 мб) електронною поштою на адресу відділу міжнародних зв’язків (interof@chnu.edu.ua).

Тема листа повинна бути вказана англійською мовою: ERASMUS_PLUS_UNIVERSITY OF SZCZECIN _ПРІЗВИЩЕ_ІМ’Я_ФАКУЛЬТЕТ.

Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду.

16 червня 2017  документи студентів будуть передані на розгляд Комісії з відбору, до складу якої увійдуть 3 представники від юридичного факультету, представник відділу міжнародних зв’язків та проректор із наукової роботи та міжнародних зв’язків ЧНУ. Комісія визначить переможця та надішле офіційне рішення із даними переможця до Щецинського університету 20 червня 2017 року.

NB! Усіх зацікавлених просимо не зволікати з поданням документів.

Графік консультацій у ВМЗ:

Понеділок (15.00 – 16.30)

Четвер (15.00 – 16.30)