Оголошення: Запрошуємо на кінодискусію в рамках відзначення Дня Європи в Україні!

16 травня о 14.30 запрошуємо всіх охочих до перегляду документальної кінострічки «Голосуйте за мене, будь ласка» з колекції Кіноклубу „DocudaysUA“ (Режисер: Вейдзюнь Чен, країна: Данія, Китай).

Стрічка особливо актуальна сьогодні, оскільки через призму виборів старости класу однієї з китайських шкіл показує ті технології (зокрема й маніпулятивні), які використовуються дорослими для досягнення своєї мети (не лише в політичній кар”єрі).

Відверто поговоримо про проблеми вибору, права людини, європейські цінності та демократію.

Місце перегляду – 2 корпус  ЧНУ ім. Ю. Федьковича, ауд. 218.

Приємне спілкування і незабутні враження від фільму гарантовані.

Організатори: ГО «Правничий щит» спільно з Чернівецькою міською молодіжною організацією «Клуб української молоді» на базі юридичної клініки юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Захід відбудеться в рамках Всеукраїнської Акції “Відкриті Діалоги” до Днів Європи, що є частиною проекту “Відкриті діалоги: надання слова потенційно активним громадянам задля посилення участі низової громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ в Україні”. Її ініціює Молодіжна організація “СТАН” в рамках конкурсу “Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.