26-та річниця юридичного факультету

12 травня юридичний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відзначив 26-ту річницю свого відродження.

Цьогоріч святкове дійство в Чернівецькій обласній філармонії було особливим, оскільки привітати дружній студентсько-викладацький колектив факультету прийшли високоповажні гості: ректор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича професор Степан Васильович Мельничук, науковий директор Європейського Інституту юридичної психології, почесний доктор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, професор, Манфред Ребіндер, почесний консул Австрії в Чернівцях Сергій Дмитрович Осачук.

Традиційно на святі факультетської спільноти пригадали колективні досягнення і перемоги, відзначили особисті успіхи, привітали усіх, хто своєю працею примножує славу факультету.

У вітальному слові декан юридичного факультету, професор Петро Станіславович Пацурківський підкреслив, що завдяки спільній праці професорсько-викладацького складу та студентства факультет впевнено йде шляхом змін у просторі сучасних європейських цінностей, активно підтримує та виступає лідером українських освітніх реформ.

Творчими номерами усіх присутніх привітали: Марина Рудницька – українською народною піснею «Летіла зозуля», Тетяна Адамович – піснею «Unchain my heart», музична група «Go on» – піснею «Не спи».

Команди першого, другого, третього та четвертого курсів створювали невимушену атмосферу заходу дотепними жартами та добрим гумором. Наприкінці дійства усі учасники виступів та глядачі дружньо привітали факультет класичним «Happy birthday».

Ведучими урочистостей були студентка третього курсу Ельвіра Смерека та студент магістратури Олександр Байдужа.