Свято футболу до річниці відродження юридичного факультету

5 травня відбувся традиційний футбольний турнір між командами студентів та викладачів юридичного факультету. Спортивне змагання було приурочене до святкування 26-ї річниці відродження юридичного факультету в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.

Справжнє спортивне свято подарували вболівальникам команди першого, другого, третього, третього скороченого, четвертого, четвертого скороченого, п’ятого курсів та команда викладачів юридичного факультету.
Незважаючи на те, що турнір був товариським, боротьба була по-спортивному запеклою, а протистояння цікавими.
У фіналі зустрілися команди другого курсу та викладачів.
За результатами турніру місця розподілилися так:
3 місце – команда першого курсу
2 місце – команда викладачів
1 місце – команда другого курсу
Вітаємо переможців!
Дякуємо усім командам за участь, а вболівальникам – за підтримку.
Організаторами турніру виступили профбюро студентів юридичного факультету (голова – Анастасія Марчук) та парламентська група юридичного факультету (голова – Андрій Губченко).