Cтуденти та викладачі юридичного факультету вшанували пам’ять Костянтина Томащука

13 березня 1840 року народився Костянтин Томащук – перший ректор Чернівецького університету (1875-1876 роки), доктор права, професор, депутат австрійського парламенту, блискучий оратор.

Костянтин Томащук був видатною особистістю, активним громадським та політичним діячем і відіграв визначальну роль у заснуванні Чернівецького університету імені Франца-Йосифа. 4 жовтня 1875 р. він став його першим ректором, професором австрійського цивільного процесу і торговельного права, був призначений головою державної екзаменаційної комісії.

Студенти 2 курсу та викладачі юридичного факультету (Іван Торончук та Вікторія Васильчук) вшанували пам’ять Костянтина Томащука покладанням квітів до пам’ятника у ЦПКВ імені Т. Шевченка.