Відбулось представлення ChNU Moot Court Society.

Сьогодні на Юридичному факультеті ЧНУ було проведено презентацію ChNU Moot Court Society.

Були висвітлені такі питання: що таке мут корти, які вони бувають та які переваги отримують учасники. Студенти зацікавились перспективами участі у таких змаганнях, хоча поставились до них з обережністю через невпевненість у своєму рівні володіння англійською мовою.

Даний гурток представляли студенти 3 курсу Іван Яремчук та Людмила Редутова, які вже мають досвід участі в мут кортах.  Всім відвідувачам презентації розповіли про наявні можливості спробувати свої сили у таких змагання найближчим часом.

Дякуємо всім, хто завітав до нас! Хто не встиг чи з певних причин не прийшов – Ви маєте можливість звернутися до Івана та Людмили для отримання будь-якої інформації щодо гуртка.