Олімпіада юридичних клінік України з консультування клієнтів 2017

Команда студентів у складі Кульби  Галини та Матищак Наталі представила юридичну клініку юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича на щорічній Національній Олімпіаді юридичних клінік України з консультування клієнтів, що проходила в м. Острог з 3-5 березня 2017 року, організована Асоціацією юридичних клінік України у партнерстві та за підтримки Української Фундації правової допомоги, Міжнародного Фонду «Відродження», Програми USAID «Нове правосуддя»  та Координатора проектів  ОБСЄ в Україні.

Даний захід проводився з метою підвищення рівня знань та майстерності студентів-правників при здійсненні професійної юридичної діяльності, розвитку аналітичних та комунікативних навиків в роботі з клієнтами.

За результатами Олімпіади юридичних клінік України з консультування клієнтів наші студенти отримали відповідні сертифікати.