Круглий стіл з питань інституційної підтримки організації громадянського суспільства в Україні

7 жовтня 2016 року викладачі кафедри публічного права Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича д.ю.н., доц. Гаврилюк Р.О., к.ю.н., доц. Ковбас І.І., к.ю.н. Боднар С.Б. та асистенти кафедри Нестеренко Л.Б. та Худик А.М. спільно із студентами взяли активну участь у роботі регіонального круглого столу щодо обговорення “Запровадження механізмів інституційної підтримки організацій громадянського суспільства в Україні”, який проводився Координатором проектів в Україні Організації з безпеки та співробітництва в Європі та у партнерстві з Адміністрацією Президента України.

Під час роботи круглого столу відбулось відкрите обговорення із групою експертів: огляду міжнародних практик державної підтримки громадянського суспільства; доцільності та обгрунтованості запровадження механізмів інституційної підтримки організацій громадянського суспільства; проблеми організаційно-правової форми та джерел фінансування Національного фонду розвитку громадянського суспільства, а також моніторингу та звітності діяльності Національного фонду.