Безкоштовний курс з критичного мислення

Запрошуємо студентів і просто усіх бажаючих приєднатися до вивчення секретів критичного мислення. Скористатесь можливістю, що пропонується «Prometheus» – українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів. Реєстрація та проходження курсу є безкоштовними! Курс з критичного мислення є перекладом на українському мову знаменитого курсу “Наука повсякденного мислення”, розробленого викладачами Університету Квінсленда. В контексті вступу в магістратуру за спеціальністю «Право» з використанням технологій ЗНО, проходження даного курсу є надзвичайно важливим для студентів-правників, особливо при складанні такого компоненту вступних випробувань як «ТЗНПК» (Тестування загальних навчальних правничих компетенцій). Відеолекції, завдання, форум та можливість отримати сертифікат будуть доступні в будь-який час починаючи з 14 листопада 2016 року.

Рейструйтесь на сайті проекту «Prometheus» та вдосконалюйте своє мислення!