З днем народження ЧНУ!

Юридичний факультет з приємністю взяв участь у заходах, присвячених 141 річниці з дня заснування Чернівецького національного університету.

На святі з нагоди цієї славетної події згадували здобутки та досягнення університетської спільноти за останній рік. Радісно усвідомлювати, що свій гідний вклад у примноження слави рідного унверситету вніс також професорсько-викладацький і студентський колектив нашого дружнього факультету.

Університет пишається й науковими здобутками нашого факультету. Грамотами та подяками Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича на святі були відзначені:

в.о. завідувача кафедри юридичної психології Олексій Черновський, доцент кафедри приватного права Ніна Гетьманцева, асистент кафедри юридичної психології Олексій Стратій, асистент кафедри правосуддя Анна Цибуляк-Кустевич, асистент кафедри правосуддя Неля Савчин.

За активну громадську роботу подякою  Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича також була відзначена студентка 4 курсу Анастасія Марчук.

За традицією в день народження нашої Alma mater університетська спільнота вшановує пам’ять колишніх ректорів Чернівецького університету. Квіти до пам’ятника першому ректору університету Костянтину Томащуку поклали студенти юридичного факультету Вікторія Кульбіда та Дмитро Челебій.