Презентація Ліги студентів Асоціації правників України: “Знайди свій шлях Додому”

Чернівеций осередок Ліги студентів АПУ оголошує набір до Активу організації.

Тому 28 вересня о 15.00 в 315 ауд. на базі юридичного факультету буде проведена презентація діяльності найбільшого об’єднання студентів-правників України.

Ліга студентів Асоціації правників України – це успішна організація, яка об’єднує найперспективніших. Лігівці – це ті, які завжди прагнуть бути кращими: у всьому, всюди і завжди. Лігівці – це завжди лідери. Саме тому Вони володіють цінними навичками організаційної діяльності та успішної комунікації. Мають кращий рівень юридичних знань, аніж інші студенти, адже щорічно члени Ліги студентів АПУ беруть участь в сотнях заходів, присвячених актуальним питанням юридичної практики, особистісному та кар’єрному росту, та мають можливості для працевлаштування та саморозвитку, не доступні звичайним студентам.

Хочеш поповнити ряди наймолодшої та найперспективнішої юридичної еліти України? Тоді приходь на захід і дізнайтеся більше! Не забувай інвестувати у своє майбутнє!