Міжнародний літній семінар “Кримінальна юстиція в Україні: досягнення та виклики”

Студенти Юридичного факультету Іван Яремчук (3 курс), Христина Воробець та Андрій Гінінгер (5 курс) взяли участь у міжнародному літньому семінарі “Кримінальна юстиція в Україні: досягнення та виклики“, організованому Міністерством юстиції Сполучених Штатів Америки. Семінар відбувався у Карпатах, в готелі “Raddyson Bukovel”.

Студенти мали змогу послухати таких визнаних експертів в сфері права, як Олександр Банчук – укладач Кримінального процесуального кодексу України, Наталя Марчук – суддя Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних та кримінальних справ, Галина Станковська – суддя Апеляційного суду Чернівецької області.

Приємною несподіванкою стала участь американских публічних обвинувачів прокурорів із майстер-класами з приводу кримінального процесу, виступів обвинувачів та захисників у судовому засіданні.

Усі учасники семінару отримали новий досвід та позитивні враження від спілкування із спеціалістами у сфері права. Реформування кримінального процесу в Україні задекларовано як одну із основних цілей реформування правової системи країни.