Студент Андрій Гінінгер став учасником Leadership Education and Development (LEAD) Programme

З 8 по 23 липня 2016 року студент 5 курсу Юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича приймав участь у програмі Leadership Education and Development (LEAD) Programme, що відбувалася у Лондоні (Об’єднане Королівство).
В ході даної програми 12 студентів-магістрів різних спеціальностей у сфері соціальних наук на протязі двох тижнів мали змогу відвідати найбільші міжнародні компанії (Bloomberg, Black Rock), органи державної влади (Міністерство закордонних справ Англії, Парламент) та міжнародні організації (Європейський Банк Реконструкції та Розвитку) та перейняти досвід роботи зазначених інституцій. Крім того, в ході програми учасники готували проекти націлені на реформування обраних галузей з державного будівництва.

Участь у даній програмі є чудовим шансом для молодих та амбітних лідерів та путівкою в професійну сферу не лише в державній галузі, а й у сфері роботи приватних компаній. Сама програма запам’яталась великою кількістю першокласних спеціалістів, які читали корисні лекції із основ проектного менеджменту, лоббізму та публічних виступів. Понад тим, по закінченню програми учасники матимуть змогу пройти стажування в органах державної влади, зокрема в міністерствах та комітетах Верховної Ради України, що є хорошим кар’єрним стартом, в тому числі і для юриста.

Тому, усі хто бажає прийняти безпосередню участь у розбудові держави, можуть завітати на сторінку програми https://www.facebook.com/LEAD-Programme-652008551546046/ та записатися на наступну поїздку. Хай щастить!