Випускникам факультету урочисто вручили дипломи спеціаліста

29 червня 2016 року відбулось урочисте вручення дипломів спеціаліста випускникам юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

З нагоди цієї святкової події у Мармуровій залі Резиденції буковинських митрополитів зібрались радісні і натхненні уже колишні студенти, схвильовані і розчулені батьки, друзі, гості. З вітальним словом до всіх присутніх звернувся перший проректор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, професор, доктор фізико-математичних наук Петришин Роман Іванович. У врученні дипломів також взяв участь заступник декана юридичного факультету, кандидат юридичних наук Торончук Іван Желувич.

Бажаємо всім випускникам факультету знайти своє місце в юридичній професії, успішно застосовувати знання і навички, здобуті впродовж навчання, та гідно реалізуватися в професійному житті. Зичимо молодим юристам здоров’я, наснаги і успіхів! Вітаємо також батьків випускників, розділяємо з вами гордість і радість за ваших дітей!