Відповідь на звернення студентів юридичного факультету ЧНУ імені Юрія Федьковича до Міністра освіти і науки України Квіта С.М. про необхідність поширення принципів доброчесності також на визначення розміру оплати студентів за їх навчання

Отримано відповідь на звернення студентів юридичного факультету ЧНУ імені Юрія Федьковича до Міністра освіти і науки України Квіта С.М. про необхідність поширення принципів доброчесності також на визначення розміру оплати студентів за їх навчання (за підписом директора Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України О.І. Шарова):

Шановний Степане Васильовичу!

Департамент вищої освіти надсилає на Ваш розгляд звернення студентів юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича щодо підвищення плати за надання освітніх послуг.

Просимо розглянути звернення та про результати розгляду повідомити заявників та департамент з обов’язковим наданням копії відповіді заявникам.

Додаток на 35 арк.

З повагою,

Директор департаменту                                                                О.І. Шаров