Перегляд художнього фільму “Великі дебатери”

5 квітня Дебатний клуб юридичного факультету та Чернівецький осередок Федерації дебатів України на базі юридичного факультету ЧНУ в аудиторії імені Ганса Гросса організували перегляд художнього фільму “Великі дебатери”. Метою такого публічного (спільного) перегляду було ознайомити чернівецьких дебатерів з цікавими та нетривіальними прийомами та методиками ведення дебатів, а також поспілкуватись в дружній та невимушеній обстановці.

“Великі дебатери” – це драма, заснована на реальних подіях, яка розповідає про наполегливого вчителя, який готує з невеликої групи учнів маленького техаського коледжу елітну команду для студентських дебатів.

Фільм був з інтересом сприйнятий аудиторією. Обговорення сюжету та практики застосування окремих прийомів ведення дебатів планується на щотижневому засіданні Дебатного клубу (корп. 2 ЧНУ, юридичний факультет, аудиторія 218, 16:00).

З приємністю констатуємо, що перша спроба відкритого перегляду художнього фільму виявилася успішною.

Дякуємо Чернівецькому осередку ФДУ, дебатному клубу юридичного факультету та персонально Олені Щербаковій.

Очікуємо запрошення на нові перегляди.